Bizi Arayın!
Bizi Arayın!
+90 232 342 1881

KALİTELİ, EKONOMİK, PROFESYONEL

SÜREKLİ FORM

GELİŞİM SÜREKLİ FORM

Sürekli Formda Kaliteyi Uygun Fiyata Tercih Edin!

Düşük Fiyat

Düşük Fiyatlı Sürekli Form

Sürekli Formlarda kaliteli ve bütçenize uygun seçeneklerimizle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.......

Kaliteli Ürün

Kaliteli Sürekli Form

Müşteri memnuniyeti odaklı Sürekli Formlar ile sizleri mutlu etmeyi hedefliyoruz.......

Mutlu Müşteri

Mutlu Müşteriler

Kaliteli formlar ve düşük fiyat politikası ile yüzlerce mutlu müşterinin haklı gururunu yaşıyoruz.......


Kolay Kayıt ve Zamandan Tasarruf!

İşletmelerin satış işlemlerinde kullandığı faturaların genellikle birkaç kopyası bulunur. Bunlar arasında asıl fatura, müşteriye verilen bir kopya ve muhasebe kayıtlarında kullanılan bir kopya yer alır. Sürekli form faturaları ise, işletmelerin bu kopyaları tek bir belgede birleştirerek kullanmasını sağlar. Bu faturaların üzerinde işletmenin adı, vergi numarası, satış yapılan müşterinin adı ve adresi, satış tarihi, ürün veya hizmetin fiyatı ve miktarı gibi bilgiler yer alır.


Hızlı Teslimat ve Hatasız Sevkiyat!

İrsaliye, işletmelerin mal teslimatları için kullandığı bir belgedir. İrsaliye, malın teslim edildiği müşterinin adı ve adresi, malın cinsi ve miktarı, teslimat tarihi gibi bilgileri içerir. Sürekli form irsaliyeler ise, işletmelerin birkaç kopya yerine tek bir belge kullanmasını sağlar. Bu belgede de sürekli form faturalarda olduğu gibi işletmenin adı, vergi numarası, alıcının adı ve adresi, malın cinsi ve miktarı gibi bilgiler yer alır.

Gelişim Ofset

Sıkça Sorulan Sorular

Proforma fatura, bir mal veya hizmet sevkiyatı tamamlanmadan önce müşteriye gönderilen bir ön satış faturasıdır. Malların veya hizmetlerin miktarı ve maliyetinin yanı sıra uygulanabilecek vergi, harç veya diğer ücretler gibi ayrıntıları içerir ve müşterinin faturayı incelemesine ve işlemi tamamlamadan önce gerekli ayarlamaları yapmasına olanak tanır.

İrsaliye, bir yerden başka bir yere sevk edilen mallara eşlik eden bir belgedir. Menşe ve varış adresleri, sevk edilen malların açıklaması, miktar, ağırlık, değer ve diğer ilgili ayrıntılar gibi gönderi hakkında bilgiler içerir.

Gider makbuzu, bir birey veya işletme tarafından yapılan ve geri ödeme bekledikleri bir satın alma işleminin ayrıntılarını gösteren bir belgedir. Genellikle satın alma tarihi, ödenen tutar, satıcı veya tedarikçi ve satın alınan maddeler veya hizmetler gibi bilgileri içerir.

İş yerlerinde ve resmi kurumlarda irsaliye, fatura, tahsilat makbuzu, fiş gibi belgeleri yazdırmak için kullanılan özel kağıtlara sürekli form kağıdı denir.

Neden Biz?

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Müşteri Memnuniyeti

Sorumluluğumuz başta müşterilerimiz olmak üzere mesleğimize ve mesleğimizin etik kurallarınadır. Müşterilerimizle doğru iletişimi kurarak, hızlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Projenize Uygun Tasarım

Baskıyı gerçekleştiren son teknoloji makinelerde görev alan kadromuz, hatasız ve kaliteli bir baskı için, işin teslim anında oluşabilecek sıkıntıları da bertaraf etmiş oluyoruz.

Konusunda Uzman Ekip

Grafik departmanımızda şekillendirip ve son halini almadan önce en güncel programlarda özveri ile hassas bir şekilde tasarlanıyor.

İleri Teknoloji

Teknolojik gelişmeleri ön sıradan takip ediyor ve siz müşterilerimize matbaamızı günlük konjektöre uygun olarak tutuyoruz.

Zamanında Teslimat

İşimizi çok önemsiyor ve planlı çalışıyoruz. Zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyor söz verdiğimiz gibi projelerinizi zamanında hayata geçiriyor, teslim ediyoruz.

Kaliteli Üretim

Yapılan işin kalitesinden ödün vermeden, müşterilerimizle doğru iletişimi kurarak, tüm süreç boyunca hızlı ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

İletişim Kurun!

Bize Hemen Yazın!

9 artı 9 kaç eder?