Bizi Arayın!
Bizi Arayın!
+90 232 342 1881

Biz Kimiz?

Kalite ve Profesyonel Hizmet İçin Gelişim Grubu Tercih Edin!

Profesyonel makine ve çalışan kadromuz en hızlı şekilde üretim yapmaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem veren Gelişim Grup kaliteden ödün vermeden 1200 m² lik kapalı alanda her vardiyada çalışanı ile gününde iş teslim etme prensibiyle hizmet vermekte, her geçen gün müşteri portföyünü genişletmektedir.

Tecrübeli ekibimiz ile kaliteli bir deneyim için buradayız! Sürekli form, Ofset, Ambalaj, Promosyon Ürünlerinde her zaman kalitenin ışığında bir üretim yapmaktayız. Siz değerli müştelerimize en iyi ürünü sunmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Kaliteli ürün ve zamanında teslimat ilkemizle deneyim, tecrübe ve emeği ile kağıda döktüklerinizi bizlerde kalitemizle kitap ve cilt haline getirmekteyiz. Gelişim Grup olarak siz değerli müşterilerimize her konuda değer vermeye devam etmekteyiz..

Kalitede fark yaratan anlayışımızla, işiniz bizimle güvende. Sürdürülebilir kalite sistemimiz ve üretim kontrol mekanizmalarımız ile çözüm ortaklarımızın güvenini kazanıyoruz.


Gelişim Grup

Misyon

Gelişim Grup ismini uluslararası bir marka yaparak, ülkemizin dünya ticaretinde matbaacılık sektöründeki temsilcisi olmak.

Vizyon

Yarım asıra yaklaşan tecrübemizle, çözüm ortaklarına kaliteli ve güvenilir hizmetler sunan, sürekli kendini yenileyen, sektöründe öncü bir şirket.