Bizi Arayın!
Bizi Arayın!
+90 232 342 1881

KALİTELİ, EKONOMİK, PROFESYONEL

AMBALAJ

GELİŞİM AMBALAJ

İhtiyaçlarınıza Uygun Kaliteli ve Ekonomik Karton Kutular

Düşük Fiyat

Uygun Fiyat, Yüksek Kalite

Karton Kutular ve Ambalajlarda kaliteli ve bütçenize uygun seçeneklerimizle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz...

Kaliteli Ürün

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli Ambalaj üretimi ile sizleri mutlu etmeyi hedefliyoruz...

Mutlu Müşteri

Mutlu Müşteriler

Dayanıklı, Uzun Ömürlü ve düşük fiyat politikası ile yüzlerce mutlu müşteri!...


Doğa Dostu ve Çok Yönlü Kutular

Karton Koli, sürdürülebilir paketleme alanında ezber bozan bir yapıya sahiptir. Bu yenilikçi paketleme çözümü, %100 geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilir ve bu da onu geleneksel paketlemeye çevre dostu bir alternatif haline getirir.
Sadece çevre için daha iyi olmakla kalmaz, aynı zamanda Karton Koli inanılmaz derecede çok yönlüdür. Kozmetikten elektroniğe kadar herhangi bir ürüne uyacak şekilde özelleştirilebilir ve ürün, eşya, yiyecek vb. güvenli bir şekilde müşterinize ulaşmasını sağlar.


Ambalaj İşinizi Profesyonellere Bırakın!

Ambalaj tasarımı tüketici davranışını ve satın alma kararlarını etkileyebilir. İyi tasarlanmış bir ambalaj, bir ürünün raflarda öne çıkmasını sağlayabilir ve tüketici için unutulmaz bir deneyim yaratabilir.
Ürün Ambalajları, hayatımızın birçok alanını etkileyen dinamik ve yaratıcı bir alandır. Bu sadece ürünleri paketlemekle ilgili değil, aynı zamanda yenilik, sürdürülebilirlik ve tüketici katılımıyla da ilgilidir.
Sonuç olarak Ürün Ambalajları, kolileri ya da kutuları gibi ihtiyaçlarınızda bir profesyonel ile çalışmanız çok önemlidir. Tamda burada, ihtiyaçlarınızı harşılamak üzere Gelişim Grup olarak sizlere her zaman bir telefon kadar yakınız!

Tüm Ürünlerimiz


Gelişim Ofset

Sıkça Sorulan Sorular

Oluklu mukavva, birden fazla kağıt katmanından oluşan bir karton türüdür. Katmanlar, aralarında dalgalı, oluklu bir desen oluşturacak şekilde birbirine yapıştırılmıştır. Bu tasarım, oluklu mukavvaya sağlamlığını ve dayanıklılığını vererek onu paketleme ve nakliye için ideal hale getirir.

Karton kutular çeşitli amaçlar için kullanılır, ancak en yaygın kullanımları ürünlerin paketlenmesi ve nakliyesi içindir. Karton kutular birçok farklı boyut ve şekilde gelir ve farklı ürünlerin özel ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilebilir.

Karton ayırıcı, nakliye sırasında eşyaları, ürünleri ayırmak ve korumak için bir karton kutunun içine yerleştirilen bir ek türüdür. Karton ayırıcılar, oluklu mukavvadan yapılmıştır ve ürünlerin kutu içinde kaymasını veya hareket etmesini önleyecek kadar sağlam olacak şekilde tasarlanmıştır.

Evet, oluklu mukavva en yaygın geri dönüşüm malzemelerinden biridir. Çoğu geri dönüşüm programı oluklu mukavvayı kabul eder ve mukavemetini kaybetmeden birçok kez geri dönüştürülebilir.

Bir ürün için doğru boyuttaki karton kutuyu seçmek için, ürünün boyutlarını ölçmeli ve dolgu ve koruma sağlamak için her bir kenara birkaç inç eklemelisiniz. Daha ağır ürünler daha güçlü kutular gerektireceğinden, ürünün ağırlığını da göz önünde bulundurmalısınız.

Karton ambalaj, birçok nedenden dolayı popüler bir seçimdir. Hafiftir, uygun maliyetlidir ve özelleştirilmesi kolaydır. Ayrıca geri dönüştürülebilir ve biyolojik olarak parçalanabilir olduğu için çevre dostudur. Ayrıca karton ambalajlar, ürünler için nakliye ve depolama sırasında mükemmel koruma sağlar.

Neden Biz?

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Müşteri Memnuniyeti

Sorumluluğumuz başta müşterilerimiz olmak üzere mesleğimize ve mesleğimizin etik kurallarınadır. Müşterilerimizle doğru iletişimi kurarak, hızlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Projenize Uygun Tasarım

Baskıyı gerçekleştiren son teknoloji makinelerde görev alan kadromuz, hatasız ve kaliteli bir baskı için, işin teslim anında oluşabilecek sıkıntıları da bertaraf etmiş oluyoruz.

Konusunda Uzman Ekip

Grafik departmanımızda şekillendirip ve son halini almadan önce en güncel programlarda özveri ile hassas bir şekilde tasarlanıyor.

İleri Teknoloji

Teknolojik gelişmeleri ön sıradan takip ediyor ve siz müşterilerimize matbaamızı günlük konjektöre uygun olarak tutuyoruz.

Zamanında Teslimat

İşimizi çok önemsiyor ve planlı çalışıyoruz. Zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyor söz verdiğimiz gibi projelerinizi zamanında hayata geçiriyor, teslim ediyoruz.

Kaliteli Üretim

Yapılan işin kalitesinden ödün vermeden, müşterilerimizle doğru iletişimi kurarak, tüm süreç boyunca hızlı ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

İletişim Kurun!

Bize Hemen Yazın!

9 artı 9 kaç eder?