Bizi Arayın!
Bizi Arayın!
+90 232 342 1881

Düşük Fiyat

Uygun Fiyat Baskı

Ofset Baskı ve Matbaada kaliteli ve bütçenize uygun seçeneklerimizle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz...

Kaliteli Ürün

Kalite Ofset Hizmeti

Müşteri memnuniyeti odaklı Ofset Baskı ile sizleri mutlu etmeyi hedefliyoruz...

Mutlu Müşteri

Mutlu Müşteriler

Kaliteli baskı ve düşük fiyat politikası ile yüzlerce mutlu müşterinin haklı gururunu yaşıyoruz...


Avantajları ile Tercih Sebebi Ofset Baskı

Ofset baskının diğer baskı tekniklerine göre birçok avantajı vardır ve bu da onu birçok işletme için tercih edilen seçenek haline getirir. Yüksek kaliteli baskılar: Ofset baskı, yüksek kalitede ve çözünürlükte keskin ve ayrıntılı baskılar üretir. Büyük miktarlar için uygun maliyetli: Ofset baskı, büyük baskı tirajları için uygun maliyetlidir, bu da onu çok sayıda baskı gerektiren işletmeler için tercih edilen seçenek haline getirir. Çok yönlülük: Ofset baskı, kağıt, karton, plastik ve metal dahil olmak üzere çok çeşitli yüzeylere baskı yapmak için kullanılabilir. Tutarlılık: Ofset baskı, tutarlı ve doğru baskılar üreterek her baskının aynı görünmesini sağlar.


CMYK Baskı ile Doğal Bir Sonuç!

CMYK baskı sistemini kullanarak yaptığımız baskıların kalitesi, diğer baskı yöntemlerine göre daha yüksektir. CMYK, Cyan (mavi), Magenta (mor), Yellow (sarı) ve Key (siyah) olarak adlandırılan dört renkten oluşur ve bu renkler birbirlerine eklenerek birçok farklı renk elde edilebilir. Bu sayede, baskılarımızın renkleri daha doğal ve gerçekçi görünür.

Gelişim Ofset

Sıkça Sorulan Sorular

Baskı yüzeyinin düz tabaka ya da rulo kâğıt (rotatif) dışında, matbaacılıkta kullanılan temel baskı yöntemleri şunlardır: • Ofset baskı • Tipo baskı ya da yüksek baskı (günümüzde işlevini yitirmiştir) • Tifdruk ve flekso baskı (ambalaj özellikle fotopolimer yüzeylerin baskısı) • Serigrafi baskı (kâğıt, seramik, tekstil vb. yüzeyler) • Anagram baskı • Hologram • Tampon

PANTONE BASKI ; matbaacılıkta kullanılan bir renk sistemidir. Bu sistemi kullanarak dünyanın neresinde olsanız aynı sonucu elde edebilirsiniz. Pantone renkleri ayrıca katalog şeklinde basılmış halde bulunur. Katalogdan beğendiniz rengin altındaki kodu alıp hazırladığınız tasarımda basılmasını istediğiniz yerle ilişkilendirerek Pantone rengini kullanabilirsiniz.

RGB ; ( r ) red ( kırmızı ), ( g ) green ( yeşil ) ve ( b )blue ( mavi ) kelimelerinin kısaltılmasıdır. RGB modelinde bu üç rengin karışımından tüm renkler oluşur. Dijital kameralar, tarayıcılar ve monitörler bu renk modelini kullanılır.

Elbette; gönderdiğiniz tasarımlar tarafımızdan çözünürlük, yerleşim, kesim payı gibi konularda baskıya uygunluğu açısından kontrol edilip uygunsa direkt baskıya gönderiliyor. Bizim düzeltebileceğimiz bir şeyler varsa düzenlemeleri yapıp mail ortamında tasarım onayınıza sunuyoruz. Bu süre ortalama 1 iş günü olup tasarımınızın baskıya uygunluğuna göre uzayabilir veya kısalabilir.

Neden Biz?

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Müşteri Memnuniyeti

Sorumluluğumuz başta müşterilerimiz olmak üzere mesleğimize ve mesleğimizin etik kurallarınadır. Müşterilerimizle doğru iletişimi kurarak, hızlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Projenize Uygun Tasarım

Baskıyı gerçekleştiren son teknoloji makinelerde görev alan kadromuz, hatasız ve kaliteli bir baskı için, işin teslim anında oluşabilecek sıkıntıları da bertaraf etmiş oluyoruz.

Konusunda Uzman Ekip

Grafik departmanımızda şekillendirip ve son halini almadan önce en güncel programlarda özveri ile hassas bir şekilde tasarlanıyor.

İleri Teknoloji

Teknolojik gelişmeleri ön sıradan takip ediyor ve siz müşterilerimize matbaamızı günlük konjektöre uygun olarak tutuyoruz.

Zamanında Teslimat

İşimizi çok önemsiyor ve planlı çalışıyoruz. Zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyor söz verdiğimiz gibi projelerinizi zamanında hayata geçiriyor, teslim ediyoruz.

Kaliteli Üretim

Yapılan işin kalitesinden ödün vermeden, müşterilerimizle doğru iletişimi kurarak, tüm süreç boyunca hızlı ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

İletişim Kurun!

Bize Hemen Yazın!

9 artı 9 kaç eder?